اردوی تفریحی تنگه واشی

 

دبیرستان فرزانگان در مورخ 29 مرداد 1402  اقدام به برگزاری اردوی تفریحی تنگه واشی واقع در شهرستان فیروزکوه نموده است.

در این اردو دانش آموزان پایه های دوازدهم شرکت کرده و با عبور از دل کوه های تنگه ساواشی و طی مسافتی در خشکی خود را به آبشار تنگه واشی رساندند و سپس برای اسکان و صرف نهار به بخش آلاچیق های واقه در دشت تنگه واشی مراجعه نمودند.

در این میان دانش آموزان توانستند با انجام بازی های دسته جمعی و انفرادی از جمله تاب بازی، توپ بازی، برپایی چادر و ... لحظات خوشی را سپری کنند.

 
 

اردوی تفریحی پینت بال

دبیرستان فرزانگان در مورخ 6 شهریور 1402  اقدام به برگزاری اردوی تفریحی پینت بال واقع در مجموعه تیراندازی مهام نموده است.

در این اردو دانش آموزان پایه های نهم، دهم و یازدهم ریاضی شرکت کرده و خاطره یک اردوی مهیج و گروهی را در یادها ثبت کردند.

در این اردو پیش از بازی توضیحات و آموزش های لازم توسط کادر مجموعه به دانش آموزان ارائه و سپس لباس، محافظ، ماسک و اسلحه مختص به بازی به هر کدام از تیم ها تقدیم می شد.

هر گروه دانش آموزی با یک دور بازی در زمین پینت بال موفق به تجربه یک کار گروهی نتیجه بخش با مشارکت فردی مؤثر می شد، که این یکی از اهداف برگزاری این اردو بوده که موجب ایجاد حس مفید بودن در کارهای گروهی را به دانش آموزان القا می کرد.

 
 

 
 

 
 

اردوی تفریحی بوستان رازی

دبیرستان فرزانگان 9 در مورخ 31 مرداد 1402  با مشارکت بسیج دانش آموزی اقدام به برگزاری یک اردوی تفریحی واقع در فرهنگسرای  رازی(بوستان رازی) نموده است.

در این اردو دانش آموزان به گروه های 8 نفره تقسیم و هر گروه هشت نفره به رقابت با هم در قالب دو تیم 4 نفره پرداختند. در ابتدا به هر تیم یک نقشه راه متشکل از مسیرها، مکان ها و ترتیب انجام مسابقات ارائه شد.

از جمله حوزه های رقابتی گروه ها عبارت بود از: قایق سواری،صخره نوردی، پینت بال، کافه کتاب، نگارخانه، فوتسال و والیبال گه در نهایت با گذراندت تمام مراحل به کلید واژه نهایی که هر کلمه آن در یک قسمت از مسابقات از پیش تعیین شده مشخص می شد، دست می یافتند.

دانش آموزان در پایان کار به نتیجه «خود باوری» دست یافتند که این نشان از توانایی های فردی در کنار تعامل گروهی می باشد.