درج مطلب  

درخشش دانش آموزان فرزانگان 7 دوره اول در مسابقات پرومک کاپ

کسب هشت رتبه برتر در مسابقات پرومک کاپ که در اردیبهشت 98 در دانشگاه تهران برگزار شد، برگی دیگر از افتخارات پژوهشی دانش آموزان فرزانگان 7 را رقم زد. در این دوره از مسابقات خانم ها بیتا بیدگلی، بهار صادقی، آینوش فامیان و یاسمن صیفی فیض آقایی مقام اول متوسطه اول دختران و مقام اول سوپرتیم در رشته راکت آبی چتردار کسب کردند. همچنین خانم ها نرگس کشانی، کیانا کیوان پژوه، سیده عذرا میرابوطالبی و ملینا پارسایی مقام سوم متوسطه اول را راکت آبی چتردار کسب کردند. مقام سوم متوسطه اول را خانم ها ستاره امانتی شهری، دلارام دادگر و پارمیدا محمودی در رشته گلایدر دست پرتاب به دست آوردند. در این دوره از مسابقات دانش آموزان فرزانگان 7 چهار رتبه برتر را در لیگ هاورکرافت مدل از آن خود کردند که عبارتند از:

کسب مقام اول متوسطه دختران و مقام اول سوپر تیم توسط خانم ها کوثر ناصری، هلیا خلیلی راد و سارا رحمانی نژاد

کسب مقام دوم متوسطه دختران توسط خانم ها ستایش خواجه زاد، آرمیتا آذرفرین و حنانه سادات حسینی

کسب مقام سوم متوسطه دختران توسط خانم ها سارا عرفان، سارا عابدیستایش کشاورز و فاطمه بهرامی

به دوستان عزیزمان به خاطر کسب این موفقیت ها تبریک می گوییم و برایشان موفقیت های بیشتری را آرزو می کنیم.

     
 
درج مطلب  

کسب موفقیت در مسابقات هوافضای فجرکاپ

مفتخریم به اطلاع برسانیم که در مسابقات هوافضا فجرکاپ که در روز پنجشنبه 97/11/18به همت سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و کانون فرهنیگ ورزشی جوانان بسیج برگزار شد، خانم ها کوثر ناصری، سارا رحمانی نژاد و هلیا خلیلی راد موفق به کسب مقام سوم در رشته هاورکرافت شدند. ضمن تبریک به ایشان، و تقدیر و تشکر از سرکار خانم سلمانی مربی تیم، برای دانش آموزان عزیزمان آرزوی موفیقت های بیشتر را داریم.

 
     
 
حضور دانش آموزان در نخستین جشنواره دانش آموزی دریا  
 

حضور دانش آموزان در نخستین جشنواره دانش آموزی دریا

مهرماه 1394- باغ موزه دفاع مقدس تهران

در روز 21 و 22 مهر ماه سال جاری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری آموزش و پرورش، ارگانها و نهاد های دریایی، اقدام به برگزاری نخستین جشنواره دانش آموزی دریا در باغ موزه دفاع مقدس تهران نمودند که شامل بخش های مختلفی از جمله مسابقه شناورهای کنترل از راه دور با همکاری پژوهش سراهای دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش و نیز نمایشگاهی از دستاوردهای شرکتها و ارگانهای دریایی کشور همچون نیروی دریایی ارتش، شرکت نفت گاز و پارس، سازمان صنایع دریایی و .... می شد. همچنین با همکاری بنیادهای نخبگان کشور، آثار دانش آموزان که در طول جشنواره به دبیرخانه ارسال گردید،  در بخش نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

مدرسه فرزانگان هفت در راستای اهداف علمی- پژوهشی خود مبینی بر ایجاد فرصت و زمینه برای آشنایی دانش اموزان با حوزه های مختلف علمی، پژوهشی و کاربردی اقدام به شرکت دادن یک تیم 4 نفره از دانش آموزی در این جشنواره نمود که این گروه هم در بخش نمایشگاهی و هم در بخش مسابقه شناورهای کنترل از راه دور شرکت داشت. علاوه بر آن گروهی از دانش آموزان پایه هفتم نیز برای بازدید از نمایشگاه و تماشای مسابقات در باغ موزه دفاع مقدس حضور داشتند.

تصویر بیشتر در گالری
     
 
درج مطلب  

بسمه تعالی

کسب مقام در مسابقات سلام کاپ

مفتخریم به اطلاع برسانیم که در هشتمین دوره مسابقات سلام کاپ که روز جمعه مورخ 97/12/10در دانشگاه نور ولایت برگزار شد، دانش آموزان دبیرستان فرزانگان 7 دوره اول موفق به کسب شش رتبه اول مسابقات شدند. در این دوره از مسابقات خانم ها بیتا بیدگلی، بهار صادقی، آینوش فامیان و یاسمن صیفی، موفق به کسب دو رتبه اول در بخش هاورکرافت و راکت آبی هوشمند شدند. خانم ها کوثر ناصری، هلیا خلیلی راد و سارا رحمانی نژاد حائز رتبه سوم مسابقه هاورکرافت شدند. خانم ها نرگس کشانی، عذرا میر ابوطالبی، کیانا کیوان پژوه و ملینا پارسایی دو رتبه چهارم را در مسابقات هاورکرافت و راکت آبی هوشمند کسب کردند و در نهایت خانم ها ستایش خواجه زاد، آرمیتا آذرفرین و حنانه سادات حسینی رتبه پنجم مسابقات هاورکرافت را کسب کردند. در اختتامیه این مسابقات که روز سه شنبه 97/12/14 در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، از شش رتبه برتر در رشته های مسابقه تقدیر شد. در پایان لازم است از سرکار خانم سلمانی که هدایت و راهنمایی این تیم ها را بر عهده داشتند تقدیر و قدردانی کنیم.

 
     
 
درج مطلب  

درخشش دانش آموزان تیم رباتیک در یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران

 

امسال دو تیم از دبیرستان فرزانگان هفت در مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران که از ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، شرکت داشتند. حضور دانش اموزان در این دوره از مسابقات به لحاظ تجاربی که کسب کردند بسیار ارزشمند بود. در این دوره، در بخش ربات های امدادگر، دانش اموزان ما در بخش سوپرتیم ها موفق به کسب مقام دوم مسابقه شدند. همچنین گروه ربات شیمیست با شرکت در لیگ ربات های نمایشی خلاق موفق به کسب رتبه ششم در این لیگ شدند. ضمن تبریک به این دانش اموزان و خانواده های محترم ایشان، آرزوی توفیق روز افزون برایشان داریم.

     
 
درج مطلب  

کسب دو مقام برگزیده در مسابقات جونیورکاپ

در مسابقات جونیورکاپ فرزانگان 4 که در ابتدای سال جاری برگزار شد، انش آموزان فرزانگان 7 دوره اول موفق شدند دو مقام برتر را از آن خود کنند. در این دوره از مسابقات، خانم ها بهار مثنایی، سارینا شفقی، ستاره معظمی گودرزی، حانیه گودرزی و یاسمین نبی زاده موفق به کسب مقام اول بازی های گروهی شده و خانم ها رکسانا عباس قلی زاده، حنانه یزدیان، حسنا سادات صفوی و مبینا تفرشی پور مقام سوم را در لیگ مسیریاب ساده به دست آوردند. ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده های محترم شان، از سرکار خانم ماحسنی که راهنمایی دانش آموزان را در این مدت برعهده داشتند، تشکر و قدردانی می نماییم.

     
 
درج مطلب  

شرکت دانش آموزان تیم هوافضا در یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

امسال سه تیم از دبیرستان فرزانگان هفت در بخش مسابقات گلایدر یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان شرکت داشتند. این مسابقات در روز 10 اردیبهشت 95 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و طی آن تیم های دانش آموزی مدرسه گلایدرهای خود را که در طول سال تحصیلی ساخته بودند، به پرواز درآوردند. حضور دانش اموزان در این دوره از مسابقات به لحاظ تجاربی که کسب کردند بسیار ارزشمند بود.