درج مطلب  

بسمه تعالی

برگزاری جلسات معارفه کارگروه های پژوهشی

کلاس های تابستانی رو به اتمام است و وقت آن رسیده تا گروه های پژوهشی را به دانش آموزان عزیزمان معرفی کنیم. در سال تحصیلی پیش رو سعی مان بر این بوده تا کارگروه های پژوهشی که به دوستان ارائه می کنیم، در حوزه های هنر و علوم انسانی و گروه فنی و علوم پایه تنوع بیشتری داشته باشد. که البته تشکیل هر گروه پژوهشی مشروط به استقبال دانش آموزان است و چنانچه کلاس ها به حدنصاب برسند، تشکیل خواهند شد.

کارگروه های پژوهشی طی سه روز و هر بار چند رشته به دانش آموزان معرفی شد. گارگروه های معرفی شده  در مجموع 10 رشته می باشد که شامل معارف اسلامی و قرآن پژوهی، مطالعات اجتماعی، در گروه علوم انسانی؛ معماری، گرافیک، ساخت فیلم مستند کوتاه  درگروه هنر و خلاقیت و شیمی- نانو، هوافضا، زیست شناسی، سازه ماکارونی و رباتیک در چهار سطح KAI 1 ، KAI 2 ، KAI 3، Bioloyd است.

 دانش آموزان عزیز تا روز دوشنبه مورخ 25/5/95 فرصت دارند تا بعد از تامل در مورد رشته ها و مشورت با خانواده، فرم تعیین اولویت های پژوهشی خود را طبق ضوابطی که به آن ها اعلام شده، تکمیل و به واحد پژوهش تحویل دهند.

 

فرم معرفی علاقمندی های پژوهشی.pdf

 

   
  جشن هفته پژوهش  

زنگ تفریح مهیج با طعم آزمایش های جذاب

همزمان با هفته گرامیداشت پژوهش، دانش اموزان گروه پژوهشی نانو با همکاری دبیر محترم این گروه، چند نمونه از ازمایش های جذاب شیمی را در حیاط مدرسه و در حضور دانش آموزان انجام دادند.

تصاویر بیشتر در گالری